Vroubkovaný kotouč 510 x 6,0 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | AC353952N |
|---|---|
| EAN | 8719493007831 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Kotouče pro kotoučové brány, pluhy a secí stroje |
| Produktová kategorie | Výsadbový a výsevní kotouč |
| AVnější průměr | 510 mm |
| BTloušťka | 6 mm |
| Originální číslo | AC353952 |
| Typ | Vyduté ozubené |
| Plochý střed | Ano |
| Tvar montážního středového otvoru | Kulatá |
| CPrůměr montážního středového otvoru | 10 mm |
| Počet montážních otvorů | 5 |
| EPrůměr kruhu rozteče montážních otvorů | 112 mm |
| DPrůměr montážních otvorů | 12,5 mm |
| Počet drážek | 16 |
| Vydutí | 34 mm |
| Vhodné pro značku |
|
| Vhodné pro model zařízení/vozidla |
|
1 301,05 Kč s DPH
1 075,25 Kč bez DPH
Skladem