Vložka nástrč. klíče 12-K.1/2-28mm
Parametry produktu
| Číslo položky | DPD1928 |
|---|---|
| EAN | 4010886613528 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Podrobnosti |
|
| Velikost klíče | 28.0 mm |
| d2Velikost | 1/2 Inch |
| Velikost pohonu | 12,5 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 12-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ano |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Magnetický | Ne |
| Délka | 43 mm |
| Hloubka klíče | 20 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Pochromované |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 38 mm |
| Vnější průměr nástrčného klíče | 38 mm |
| ISO standard | 2725-1 |
| Norma DIN | 3120 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| VDE izolováno | Ne |
| Hmotnost | 163 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6135250 |
| Povrchová úprava # | Chromované |
520,54 Kč s DPH
430,20 Kč bez DPH