Rycí kotouč ze slitiny Hardox®450, levý, 520 mm, 5 otvorů
Parametry produktu
| Číslo položky | 00311079KR |
|---|---|
| EAN | 8716106710218 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Kramp |
| Popis výrobku | Kotouče pro kotoučové brány, pluhy a secí stroje |
| Produktová kategorie | Podmítací disk |
| Vnější průměr | 520 mm |
| Tloušťka | 8 mm |
| Originální číslo | 00311079 |
| Typ | Vyduté ozubené |
| Plochý střed | Ano |
| Tvar montážního středového otvoru | n/a |
| Počet montážních otvorů | 5 |
| Průměr kruhu rozteče montážních otvorů | 106 mm |
| Průměr montážních otvorů | 13 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Vydutí | 47 mm |
| Materiál | Hardox®450 |
| Vhodné pro značku | Horsch |
| Vhodné pro model zařízení/vozidla | Joker RT (from 2010) |
| Extra info | Vyrobeno ze slitiny Hardox®450 |
4 347,47 Kč s DPH
3 592,95 Kč bez DPH
Skladem