Plynová vzpěra L260,0 mm 250 N, Stabilus
Parametry produktu
| Číslo položky | CA1565FL |
|---|---|
| EAN | 4046577177376 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Stabilus |
| Popis výrobku | Plynové vzpěry, typ C |
| Provozní síla | 250 N |
| DCelková délka | 260 mm |
| CZdvih tyče | 87,5 mm |
| APrůměr tyče | 8 mm |
| BPrůměr válce | 18 mm |
| Typ upevnění – boční připojení tyče | Koule |
| Montážní šířka – boční připojení tyče | 10 mm |
| Montážní průměr – boční připojení tyče | 10 mm |
| FPrůměr závitu – spojení u tyče | M10 |
| Typ upevnění – boční připojení válce | Koule |
| Montážní šířka – boční připojení válce | 10 mm |
| Montážní průměr – boční připojení válce | 10 mm |
| Průměr závitu – spojení u válce | M10 |
| GDélka závitu – spojení u válce | 19 mm |
| Kód typu | C |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
402,14 Kč s DPH
332,35 Kč bez DPH
Skladem