Nástrčný Gola klíč 3/4 inbus 14 mm
Parametry produktu
| Číslo položky | DPIN3214 |
|---|---|
| EAN | 4010886627587 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Použití | Pro ručně ovládané vložky nástrčných klíčů se čtyřhranem dle DIN 3120 / ISO 1174 |
| Vlastnosti |
|
| Velikost klíče | 14 mm |
| Velikost | 3/4 Inch |
| Velikost pohonu | 20 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 6-hran |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Metrický |
| Délka bez rukojeti | 25,5 mm |
| Délka | 80 mm |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Pochromované |
| Průměr vnějšího upínacího prvku | 38 mm |
| ISO standard | 1174 |
| Norma DIN | 3120 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| Testováno podle VDE | Ne |
| Hmotnost | 352 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6275850 |
928,92 Kč s DPH
767,70 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů