Nástrčný Gola klíč 1/2-3/8 12-hran
Parametry produktu
| Číslo položky | DPD1938AF |
|---|---|
| EAN | 4010886613627 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Gedore |
| Podrobnosti |
|
| d1Velikost klíče | 3/8 Inch |
| d2Velikost | 1/2 Inch |
| Velikost pohonu | 12,5 mm |
| Profil | Square |
| Profil klíče | 12-hran |
| Dvojitá šestihranná vložka | Ano |
| Nárazové provedení | Ne |
| Dlouhé provedení | Ne |
| Typ měření | Palcový |
| Magnetický | Ne |
| LDélka | 38 mm |
| Hloubka klíče | 15 mm |
| S kloubem | Ne |
| Materiál | Gedore vanadová speciální ocel |
| Povrchová úprava | Pochromované |
| Vnější průměr upínacího kroužku | 14,9 mm |
| Vnější průměr nástrčného klíče | 14,9 mm |
| ISO standard | 2725-1 |
| Norma DIN | 3120 C12.5 |
| Izolační ochrana 1000 V | Ne |
| Testováno podle VDE | Ne |
| Hmotnost | 55 g |
| Původní balení od výrobce | 1 ks |
| Manufacturer Product ID | 6136220 |
| Povrchová úprava # | Chromované |
426,89 Kč s DPH
352,80 Kč bez DPH
K odeslání za 2 dnů