Kanystr EXPLOSAF 20L
Parametry produktu
| Číslo položky | JK802100 |
|---|---|
| EAN | 4007228802108 |
| Jednotka | Kus |
| Značka | Hünersdorff |
| Popis výrobku | Kanystry na pohonné hmoty PROFI EXPLO-SAFE HD-PE mají certifikát UN pro benzín, naftu a další nebezpečné látky a splňují nejvyšší bezpečnostní normy. Jsou navrženy tak, aby byly mimořádně robustní a odolné proti nárazu, a jsou vybaveny systémem EXPLO-SAFE, který využívá výplň z polyamidové tkaniny, jež pohlcuje teplo a zabraňuje explozím. Na rozdíl od kovových kanystrů nevytvářejí tyto kanystry na palivo rezavé částice a mají nižší tepelnou vodivost, což zajišťuje větší odolnost a bezpečnost v náročných podmínkách. |
| Podrobnosti |
|
| Objem | 20 l |
| Délka | 350 mm |
| Výška | 495 mm |
| Šířka/průměr | 170 mm |
| Hmotnost | 2,5 kg |
3 403,85 Kč s DPH
2 813,10 Kč bez DPH