Disk 510×5
Parametry produktu
| Číslo položky | KM060174N |
|---|---|
| Jednotka | Kus |
| Značka | Non Original |
| Popis výrobku | Kotouče pro kotoučové brány, pluhy a secí stroje |
| Produktová kategorie | Podmítací disk |
| Vnější průměr | 510 mm |
| Tloušťka | 5 mm |
| Originální číslo | Bednar: KM060174;Farmet: 9002598;Farmet: 3007653;Köckerling: 910964;John Deere: 5NS90340002;Maschio: M65700201;Maschio: M65400214;Gaspardo: M65700201;Gaspardo: M65400214 |
| Typ | Vyduté ozubené |
| Plochý střed | Ano |
| Tvar montážního středového otvoru | n/a |
| Počet montážních otvorů | 4 |
| Průměr kruhu rozteče montážních otvorů | 98 mm |
| Průměr montážních otvorů | 12,5 mm |
| Počet drážek | 10 |
| Vydutí | 54 mm |
| Vhodné pro značku |
|
1 541,72 Kč s DPH
1 274,15 Kč bez DPH
Skladem